Strona głównaRękawice OchronneRękawice Nitrylowe Pcv34-274 Rękawice Robocze Atg Maxi Flex Elite z Etykietą

34-274 Rękawice Robocze Atg Maxi Flex Elite z Etykietą

18,11 zł

34 274 Rękawice ochronne ATG Maxi flex Elite
Ważące jedynie 14 gram rękawice Maxi Flex Elite TM to nasze najlżejsze i najcieńsze rękawice Maxi Flex do zastosowań wymagających niezwykłej sprawności manipulacyjnej. Rękawice Maxi Flex posiadają akredytację dermatologiczną, a przed zapakowaniem są wstępnie prane, dzięki czemu możemy zagwarantować, że będą świeże po wyjęciu z opakowania. Technologie zastosowane w tej rękawicy: AIR tech: Oddychalność 360° Jeszcze większa oddychalność - ciepło Twoich rąk przechodzi szybciej przez oddychającą powierzchnię dzięki temu, że jest ona o 35% cieńsza od tradycyjnych rękawic piankowych, co sprawia, że oddychalność jest o 40% większa w porównaniu z podobnymi rękawicami. Oddychalność 360° - opatentowana powłoka z mikrospienionego nitrylu gwarantuje oddychalność 360°, co czyni z niej najlepiej oddychającą rękawicę dostępną obecnie na rynku. DURA tech: Dłuższe użytkowanie i oszczędność pieniędzy. Dzięki wykorzystaniu technologii DURA tech do konstrukcji powłoki rękawice Maxi Flex wytrzymują 12 000 cykli ściernych na milimetr. W przeliczeniu na milimetr powłoki rękawice Maxi Flex są ponad dwukrotnie bardziej wytrzymałe od innych rękawic w tej klasie.
ERGO tech: Redukcja zmęczenia rąk. Cieńsze o 30% - niż tradycyjne, piankowe rękawice nitrylowe dostępne na rynku; oferują jednocześnie podobną do nich wytrzymałość mechaniczną. Bardzo lekka wyściółka - zastosowanie bardzo lekkiej wyściółki pozwoliło uzyskać gładkie i zaokrąglone opuszki, zwiększając do maksimum wrażliwość tego obszaru. Forma, dopasowanie oraz percepcja dotykowa - naśladuje „dłoń w spoczynku”, łagodząc zmęczenie i zwiększając komfort. Stały poziom penetracji podszewki - przez powłokę nitrylową zapewnia, iż skóra ręki ma kontakt wyłącznie z miękkim materiałem podszewki. GRIP tech: Zwiększenie wydajności Optymalny uchwyt dzięki wykończeniu typu „microcup” gwarantuje stabilny uchwyt. HANDCARE Przyjemność użytkowania Program pielęgnacji dłoni Hand Care stosujemy w przypadku każdego produktu firmy ATG. Nie tylko upewniamy się, że wszystkie elementy wykorzystywane w naszym procesie produkcyjnym są bezpieczne dla naszych pracowników, ale również pierzemy wszystkie rękawice po wyprodukowaniu, aby zagwarantować jeszcze większą czystość. W procesie prania wykorzystujemy wyłącznie deszczówkę, którą uzdatniamy we własnych oczyszczalniach i ponownie wprowadzamy do obiegu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze rękawice będą świeże po wyjęciu z opakowania, co potwierdza certyfikat Oeko Tex według normy 100.
Ponadto, nasze rękawice posiadają również akredytację dermatologiczną stowarzyszenia Skin Health Alliance. Akredytacja Skin Health Alliance, po raz pierwszy w branży ochronnej, daje użytkownikom rękawic profesjonalnych pewność, że cały asortyment naszych produktów jest bezpieczny pod względem dermatologicznym i powstał w wyniku rzetelnych badań naukowych. Rozmiary  8 - 9 - 10.

ROZMIAR:

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html