Strona głównaRękawice OchronneRękawice Nitrylowe Pcv34-874 Rękawice Atg Maxi Flex Ultimate z Etykietą

34-874 Rękawice Atg Maxi Flex Ultimate z Etykietą

19,70 zł

Rękawice ochronne marki ATG model 34-874 Maxiflex ultimate z Etykietą
Cienkie i wytrzymałe, nie męczą dłoni zaawansowane technologicznie, wytrzymałe i elastyczne rękawice robocze wykonane z przewiewnego, wentylującego materiału. Oddychające. W części chwytnej rękawice powleczone spienionym nitrylem, o bardzo wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne.
Rękawice ATG Maxi Flex Ultimate 34-874 są o 25% cieńsze od innych rękawic tego typu, dzięki czemu dłoń nie męczy się nawet podczas długiego użytkowania. Rękawica naśladuje „dłoń w spoczynku” łagodzi zmęczenie i zwiększa komfort. Koniuszki palców zaokrąglone dzięki czemu produkt dopasowuje się idealnie do dłoni i poprawia czucie i wrażliwość dotykową.
ATG Maxi Flex typowe zastosowanie budownictwo, przemysł samochodowy, lotnictwo, wojskowość, transport, przy pakowaniu i kontenerach, w przemyśle celulozowo-papierniczym, przy gumie i tworzywach sztucznych, sprzęcie elektrycznym, praca przy szkle, wyrobie metalu i drobnych narzędzi, majsterkowanie, prace ogrodowe.
Rękawic ATG Maxi Flex nie należy używać jako środka ochrony przed ząbkowanymi krawędziami, ostrzami lub otwartym ogniem.
Przed użyciem należy upewnić się, że rękawice robocze nie posiadają żadnego defektu lub rozdarcia.
Cechy produktu: oddychające, przewiewne, wentylujący materiał, zaokrąglone koniuszki palców, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, nie męczą dłoni. Materiał: przewiewna przędza technologiczna, Rozmiar: 9-11,Kolor  szary i czarny, Wymaganie: EN 388, Powleczenie: pianka nitrylowa
ROZMIAR:

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html