Kategorie

Informacje

Automatyczny Dystrybutor do Dezynfekcji Rąk

4,500,00 zł

Producent: Polska
Kod: Dystrybutor do Dezynfekcji Rąk
Wysyłka: 7 dni
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Automatyczny Dystrybutor do Dezynfekcji Rąk

Profesjonalne urządzenie do automatycznej i właściwej dezynfekcji rąk. Automatycznie wykrywa dłonie w komorze dezynfekującej i odpowiednią dawką preparatu dezynfekującego, spryskuje je niszcząc tym samym wirusy i bakterie. Idealnie współpracuje z płynami do dezynfekcji na bazie alkoholu, jak i środkami dezynfekującymi bezalkoholowymi przeznaczonymi dla dzieci i młodzieży. Urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje możliwość zetknięcia się z dużą liczbą osób, a co za tym idzie podwyższonego ryzyka rozprzestrzeniania się chorób. Oferta skierowana jest do właścicieli firm, administracji publicznej, placówek medycznych, szkół , przedszkoli, akademików, sal zabaw, kin, teatrów, parków rozrywki, klubów fitness, siłowni, itp. Dane techniczne urządzenia do dezynfekcji rąk Sanit Matic Deluxe. Pojemność zbiornika na płyn do dezynfekcji : dowolnie od 1L do 5 L, zasilanie elektryczne :
zasilanie DC , akumulator 12V 17Ah – czas ładowania 6-8 godzin, ładowanie automatyczne – ładowarka w zestawie.
zasilanie AC 230V 50/60 Hz, Czas pracy urządzenia zasilanego wyłącznie z akumulatora 120 000 cykli przy dawce 0,5 ml i czasie trwania cyklu 2 sec , lecz nie dłużej niż 105 godzin. Parametry czasu dozowania płynu, oświetlenia, ilości płynu w jednej dawce są edytowalne. Ilość aplikacji z pojemnika : 5L płynu do dezynfekcji = 10000 dawek. Wydajność urządzenia : do 700 osób / godzin. Podświetlenie LED - przedni panel urządzenia możliwość wyłączenia, podajnik rękawiczek jednorazowych pojemność dostosowana dla tuby od 100-400 sztuk rękawiczek, podajnik chusteczek dezynfekujących pojemność na 60/72/100 sztuk, elektronika : autorski układ elektroniczny wraz z oprogramowaniem sterującym, profesjonalne bezdotykowe, czujniki o bardzo precyzyjnym pomiarze. Rodzaj zastosowanego materiału:
stal malowana proszkowo korpus 1,5 mm , podstawa 4,5 mm, bezpieczna szyba hartowana 8 mm, opcjonalnie STAL NIERDZEWNA. Wymiary zewnętrzne urządzenia ( wys x szer x gł ): 146 x 45 x 45 cm, temperatura pracy : 0 do +40 C, waga netto 45 kg
Dodatkowo w czasie aplikacji na ręce płynu dezynfekującego emitowane jest światło UV które nieodwracalnie dezaktywuje bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby oraz wszelkie inne drobnoustroje.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Języki
Polski Français
BELHURT
logo Belhut carré petite taille
CXS
LOGO CXS
ARDON
LOGO ARDON
SNICKERS WORKWEAR
logo snickers 1
PORTWEST
logo PORTWEST
BLUE WEAR
LOGO BLUE WEAR 5
delta
logo deltaplus
Sundstrom
sundstrom
vm
LOGO VM
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html