Kategorie

Informacje

Maska Przeciwgazowa Etna 1

Zapytaj o cenę

Producent: FILTER SERVICE
Kod: Maska Przeciwgazowa Etna 1
Wysyłka: 5 dni
Produkt dostępny
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Półmaska przeciwgazowa EURMASK ETNA
Nowa półmaska przeciwgazowa EUROMASK ETNA oferuje wysoki komfort pracy i doskonałe dostosowanie się do twarzy użytkownika na stanowiskach zagrożonych gazami, parami i mgłami.
Zastosowanie:
Z pochłaniaczami A1 pary organiczne do stężenia 0,1% w powietrzu Z pochłaniaczami A1B1E1K1 - wszystkie inne gazy do stężenia 0,1% w powietrzu Z wielorazowymi filtrami przeciwpyłowymi E 952 P2 R lub EW 952 P2 R - do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi do 10 x NDS.
Dodatkowe zalety:
Półmaska EURMASK ETNA jest kompozycją gumy i plastiku. Posiada odpowiednio dostosowane połączenia bagnetowe pozwalające w bardzo prosty sposób zamontować odpowiednie pochłaniacze.
Służy:
Półmaska ETNA po skompletowaniu z odpowiednimi pochłaniaczami służy do ochrony układu oddechowego przed gazami, parami i mgłami żnych pierwiastków i związków chemicznych. Maksymalne stężenie substancji niebezpiecznej to 0,1% w powietrzu prz minimalnej ilości tlenu 17 %. Norma EN 140.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Języki
Polski Français
BELHURT
logo Belhut carré petite taille
CXS
LOGO CXS
ARDON
LOGO ARDON
SNICKERS WORKWEAR
logo snickers 1
PORTWEST
logo PORTWEST
BLUE WEAR
LOGO BLUE WEAR 5
delta
logo deltaplus
Sundstrom
sundstrom
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html