Strona głównaAkcesoria BHPInne AkcesoriaPłaszcz Ochronny Mike z Polipropylenu Zapinany na suwak

Płaszcz Ochronny Mike z Polipropylenu Zapinany na suwak

4,24 zł

Płaszcz przeciwdeszczowy szybko ochroni Cię przed złą pogodą. Zapewni wystarczającą ochronę przed deszczem, wiatrem i częściowo zimnem. Po złożeniu osłona przeciwdeszczowa zajmuje minimalną przestrzeń. Z łatwością schowaj go w plecaku na wycieczki lub inne zajęcia na świeżym powietrzu. Jest to również ważne narzędzie pracy dla pracowników na budowach lub w ogrodach. Prosty luźny krój pozwala nosić płaszcz przeciwdeszczowy na lekkie i zimowe ubrania. Podczas noszenia ręce pozostają wolne. Jeśli przyłapiesz się na złej pogodzie w pracy, możesz nosić narzędzia, wykonywać ważne prace lub chronić swoje materiały. Gumki na końcu rękawa dobrze przytrzymują rąbek i zapobiegają wyciekaniu wody pod ubranie. Wystarczająca długość chroni nie tylko górną część ciała, ale także nogi. W razie potrzeby można dopasować kaptur. Płaszcz przeciwdeszczowy ubiera się na głowę, a deszcz nie przenika przez zapięcie.
Płaszcz przeciwdeszczowy Mike jest wykonany z litego polietylenu. Zapewnia ochronę przed deszczem i zachowuje wystarczającą wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, nawet podczas cięższej pracy.
Płaszcz z polietylenu
materiał polietylen, 70 g 
Kolor biały
rozmiar uni

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html