Strona głównaSpodnie RoboczeSpodnie RoboczeSpodnie Robocze Mascot Accelerate Stretch

Spodnie Robocze Mascot Accelerate Stretch

413,16 zł

Mascot Accelerate stretch. Części produktu wykonane ze streczu. Połączenie lekkiej tkaniny jakości 442 i 4-kierunkowego streczu jakości 511. Kieszenie zintegrowane z krojem. Podwójne szwy w nogawkach i w kroku. Nogawki w ergonomicznym kształcie. Obniżona talia. Szlufki do paska. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Kieszenie wiszące z tkaniny CORDURA®. Przednie kieszenie. Tylne kieszenie. Kieszeń na udzie z klapką i kieszonką na telefon zapinana na ukryty zatrzask oraz zintegrowanym uchwytem na identyfikator. Odczepiany uchwyt na identyfikator. Kieszeń na calówkę wykonana z CORDURA® z dodatkowymi kieszonkami. Kieszenie na kolanach z trwałego materiału CORDURA® (500 D). Łatwa, indywidualna regulacja wysokości kieszeni na kolanach. Do tego modelu polecamy wkładki ochronne na kolana MASCOT® Waterloo. Z nadrukiem i odblaskami. Duża liczba wkładek z elastycznego materiału zapewnia niezwykłą swobodę poruszania się. Niski stan oraz ergonomiczny krój pasa zapewniają, że spodnie dopasowują się do ruchów ciała. Ergonomiczny kształt nogawek opracowany zgodnie z ruchem ciała. Kieszenie wiszące wykonane z odpornej na zużycie CORDURA®. Wykonane z trwałego materiału CORDURA® wkładki ochronne na kolana umożliwiają regulację i dobranie optymalnego położenia. Do tego modelu polecamy zapewniające optymalną wygodę wkładki ochronne na kolana MASCOT® Waterloo. Standardowo o trzech długościach nogawek, co pozwala na wygodne dopasowanie i optymalne rozmieszczenie detali zgodnie z indywidualnym wyborem.
Części produktu wykonane ze streczu. Połączenie lekkiej tkaniny jakości 442 i 4-kierunkowego streczu jakości 511. Kieszenie zintegrowane z krojem. Podwójne szwy w nogawkach i w kroku. Nogawki w ergonomicznym kształcie. Obniżona talia. Szlufki do paska. Rozporek zapinany na zamek błyskawiczny. Kieszenie wiszące z tkaniny CORDURA®. Przednie kieszenie. Tylne kieszenie. Kieszeń na udzie z klapką i kieszonką na telefon zapinana na ukryty zatrzask oraz zintegrowanym uchwytem na identyfikator. Odczepiany uchwyt na identyfikator. Kieszeń na calówkę wykonana z CORDURA® z dodatkowymi kieszonkami. Kieszenie na kolanach z trwałego materiału CORDURA® (500 D). Łatwa, indywidualna regulacja wysokości kieszeni na kolanach. Do tego modelu polecamy wkładki ochronne na kolana MASCOT® Waterloo. Z nadrukiem i odblaskami.
Tailles : 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 66.
:
ROZMIAR:

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html