Strona głównaOchrona Dróg OddechowychMaski Przeciw Pyłowe i Gazowe.SR100 Maska Przeciwgazowa Sundstrom

SR100 Maska Przeciwgazowa Sundstrom

217,34 zł

Maska Soundstrom Sr 100 jest wykonana z miękkiego silikonu, dzięki czemu zapewnia wygodne dopasowanie i zmniejsza ryzyko alergii. Jest wyposażona w dwa boczne zawory wydechowe, które umożliwiają łatwe oddychanie przy niskim oporze. Filtr przeciwpyłowy lub pochłaniacz jest przymocowany do centralnego zaworu wdechowego, oferując możliwość stosowania różnych filtrów i pochłaniaczy. System zagłówków w kształcie litery V zapewnia bezpieczne dopasowanie nawet podczas długich okresów użytkowania. Zestaw zawiera dysk testowy i osłonę filtra wstępnego.

Maskę można połączyć z zestawem sprężonego powietrza SR 307, aby stworzyć system ochrony dróg oddechowych do pracy w trudnych warunkach. Półmaski Soundstrom są znane ze swojego komfortu i trwałości. Maska dostępna jest w trzech rozmiarach: S/M, M/L, L/XL.

Wybierając półmaskę, należy wziąć pod uwagę specyficzne wymagania związane z wykonywaną pracą. Maski są klasyfikowane zgodnie z wymaganym poziomem ochrony. Półmaski filtrujące FFP1 są odpowiednie do pracy z niskimi stężeniami pyłów, olejów i mgieł wodnych. Półmaski filtrujące FFP2 są odpowiednie do średnich stężeń pyłu, a półmaski filtrujące FF3 zapewniają ochronę przed wysokimi stężeniami pyłu i niebezpiecznymi substancjami.

Ważne jest, aby sprawdzić dopasowanie maski przed każdym użyciem, zakrywając ją obiema rękami i upewniając się, że się nie porusza. Jeśli powietrze ucieka wokół nosa, należy poprawić dopasowanie. Jeśli powietrze wydostaje się z krawędzi maski, należy wyregulować paski kasku. Jeśli regulacja nie jest możliwa, nie należy wchodzić do strefy zagrożenia.

ROZMIAR:

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html