Strona głównaOchrona Dróg OddechowychFiltry Pochłaniacze do MasekSR218 A2 Filtr do Ochrony Przed Gazami i Oparami Sundstrom

SR218 A2 Filtr do Ochrony Przed Gazami i Oparami Sundstrom

63,36 zł

Filtr gazów i oparów SR 218 A2 jest przeznaczony do użytku z maskami i półmaskami Sundström. Filtr zapewnia skuteczną ochronę przed gazami i oparami organicznymi, w tym rozpuszczalnikami o temperaturze wrzenia powyżej +65 °C.

Pochłaniacz SR 218 A2 można łatwo połączyć z filtrem przeciwpyłowym SR 510 P3 R, zapewniając dodatkową ochronę przed cząstkami i aerozolami. Taka kombinacja filtrów jest szczególnie przydatna w sytuacjach takich jak malowanie natryskowe, gdzie wymagana jest ochrona zarówno przed gazami/oparami, jak i cząstkami stałymi.

Należy pamiętać, że pochłaniacze i filtry muszą być odpowiednio dobrane do konkretnych substancji chemicznych występujących w środowisku pracy. Należy przestrzegać wytycznych i zaleceń producenta dotyczących bezpiecznego i skutecznego stosowania filtrów ochronnych..

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html