Strona głównaOchrona Dróg OddechowychFiltry Pochłaniacze do MasekSR294 ABE2 Filtr do Ochrony Przed Gazami i Oparami Sundstrom

SR294 ABE2 Filtr do Ochrony Przed Gazami i Oparami Sundstrom

117,37 zł

Zoptymalizowany filtr gazów i par z adsorpcją SR 294 ABE 2
Filtr ochronny SR 294 ABE 2 został specjalnie zaprojektowany do użytku z maskami i półmaskami Sundström. Ten filtr klasy 2 oferuje zoptymalizowaną adsorpcję dla skutecznej ochrony przed różnymi gazami i oparami.

Pochłaniacze typu ABE zawarte w filtrze chronią przed następującymi gazami i oparami:

- Typ A: chroni przed organicznymi gazami i oparami, takimi jak rozpuszczalniki o wysokiej temperaturze wrzenia (+65 °C).
- Typ B: chroni przed nieorganicznymi gazami i oparami, takimi jak chlor, siarkowodór i cyjanowodór.
- Typ E: chroni przed kwaśnymi gazami i oparami, takimi jak dwutlenek siarki i fluorowodór.
Pochłaniacz SR 294 ABE 2 można łatwo połączyć z filtrem przeciwpyłowym SR 510 P3 R, zapewniając w ten sposób dodatkową ochronę przed cząstkami i aerozolami. Taka kombinacja filtrów jest szczególnie przydatna w takich sytuacjach, jak malowanie natryskowe, gdzie wymagana jest ochrona zarówno przed określonymi gazami/oparami, jak i cząstkami stałymi.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html