Strona głównaOchrona Dróg OddechowychFiltry Pochłaniacze do MasekSR518 A2 Filtr Przeciwgazowy Sundstrom

SR518 A2 Filtr Przeciwgazowy Sundstrom

151,99 zł

Filtr ochronny SR 518 A2 został specjalnie zaprojektowany do użytku w systemie wymuszonego przepływu powietrza SR 500 SR 500 EX. Ten filtr typu A2 oferuje zoptymalizowaną adsorpcję dla skutecznej ochrony przed organicznymi gazami i oparami.

Pochłaniacz typu A2 zawarty w filtrze chroni przed organicznymi gazami i oparami, takimi jak rozpuszczalniki o wysokiej temperaturze wrzenia (+65 °C).

Należy pamiętać, że urządzenie wentylacyjne SR 500 SR 500 EX powinno być zawsze używane z 2 filtrami przeciwpyłowymi lub 2 kombinacjami filtr/pochłaniacz, aby zapewnić odpowiednią ochronę.

Zaleca się wybór odpowiednich filtrów i pochłaniaczy w zależności od konkretnych substancji chemicznych występujących w środowisku pracy. Należy zawsze przestrzegać wytycznych i zaleceń producenta dotyczących bezpiecznego i skutecznego stosowania filtrów ochronnych.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html