Strona głównaOchrona Dróg OddechowychMaski Przeciw Pyłowe i Gazowe.SR520 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

SR520 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

608,47 zł

Maska ochronna Sundstrom SR 520 jest kluczowym elementem systemu ochrony dróg oddechowych Sundström wspomaganego wentylacją. Została zaprojektowana do użytku z zasilanymi bateryjnie jednostkami SR 500, SR 500 EX lub SR 700 oraz odpowiednimi filtrami i pochłaniaczami.

Maska zapewnia ochronę dróg oddechowych i twarzy dzięki wizjerowi odpornemu na uderzenia i chemikalia. Zintegrowany system wentylacji zapobiega zaparowaniu wizjera, zapewniając wyraźne widzenie. Pałąk nagłowia jest regulowany w celu dopasowania, a elastyczny przewód oddechowy jest na stałe zamontowany na masce.

Należy pamiętać, że wspomniany zakup dotyczy wyłącznie maski SR 520. Do prawidłowego działania konieczne jest oddzielne zakupienie jednostki nawiewu powietrza SR 500 lub SR 700. Upewnij się, że posiadasz wszystkie niezbędne komponenty do kompletnego systemu ochrony dróg oddechowych.

Należy również wspomnieć, że maska SR 520 jest zatwierdzona wraz z jednostką zasilania powietrzem SR 500 EX do użytku w strefach zagrożonych wybuchem zgodnie z dyrektywą ATEX 94/9/WE.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html