Strona głównaOchrona Dróg OddechowychMaski Przeciw Pyłowe i Gazowe.SR530 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

SR530 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

913,66 zł

Kaptur SR 520 i SR 530 są częścią systemu ochrony dróg oddechowych wspomaganego wentylacją firmy Sundström. Są one przeznaczone do użytku z zasilanymi bateryjnie jednostkami SR 500, SR 500 EX lub SR 700 oraz odpowiednimi filtrami i pochłaniaczami.

Maski zapewniają ochronę dróg oddechowych i twarzy dzięki wizjerowi odpornemu na chemikalia i uderzenia. Zintegrowany system wentylacji zapobiega zaparowaniu wizjera, zapewniając dobrą widoczność. Paski nagłowia są regulowane i zamontowane na stałe na elastycznym przewodzie oddechowym.

Należy pamiętać, że wspomniany zakup dotyczy wyłącznie maski SR 561. Do prawidłowego działania konieczny jest osobny zakup jednostki zasilania powietrzem SR 500 lub SR 700. Upewnij się, że posiadasz wszystkie niezbędne komponenty do kompletnego systemu ochrony dróg oddechowych.

Należy również wspomnieć, że maski SR 520 i SR 530 są zatwierdzone wraz z jednostką zasilania powietrzem SR 500 EX do użytku w strefach zagrożonych wybuchem zgodnie z dyrektywą ATEX 94/9/WE.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html