google-site-verification=tjdaY5MK2-mu87gWxOKI-qrBjkB5gQ7fb384S7-14js content="acMCmS(...)zFUwxgziwWz" /> https://a123598.sitemaphosting.com/4021876/sitemap.xml

Kategorie

Informacje

Zwrot towaru

ZWROT TOWARU LUB REKLAMACJA

Klient ma prawo do zwrotu, wymiany zakupionego towaru na inny lub odstąpienia od umowy w ciagu 14 dni od zakupu, przesyłka zwrotna jest płatna na koszt klienta, nie odbieramy  przesyłek za pobraniem.

Uwaga :
Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt jest dotknięty uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrocić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłce. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi oznaki uszkodzenia lub, gdy taśmy sa zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami w celu wyjaśnienia sprawy.
Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz.271) art.7 w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny, w ramach odstapienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie ostąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań.
Zwracany w trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym. Oznacza to że musi znajdować się w oryginalnym stanie, w nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nie uszkodzone. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu sprawdzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadzilo do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audio i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania.
W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić należność. Sklep w ciągu 7 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeśli towar spełnia wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostaną wysłane do klienta. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciagu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.Oświadczenie o odstąpieniu od umowy lub wymiany towaru (wzór do pobrania) :

Formularz Zwrotu Towaru

Formularz Wymiany Towaru
Języki
Polski Français
BELHURT
logo Belhut carré petite taille
CXS
LOGO CXS
ARDON
logo ardon
TALAN
LOGO TALAN
VM FOOTWEAR
LOGO VM
URGENT
LOGO URGENT_1
BLUE WEAR
LOGO BLUE WEAR 5
SNICKERS WORKWEAR
logo snickers 1
PORTWEST
logo PORTWEST
Sundstrom
sundstrom
DELTA
logo deltaplus
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html