Kategorie

Informacje

Półmaska Ochronna Sundstrom SR100

220,00 zł 169,00 zł

Producent: SUNDSTROM
Kod: Półmaska Sundstrom SR100
Wysyłka: 24 godziny
Produkt dostępny (20 szt.)
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

ROZMIAR:

Ilość:szt.

Półmaska Ochronna Soundstrom Sr 100 została wykonana z miękkiego silikonu, który dobrze dopasowuje się do kształtu twarzy i minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii. Wyposażona jest w dwa zawory wydechowe umieszczone po bokach półmaski, co zapewnia niskie opory oddechowe. Filtr przeciwpyłowy lub pochłaniacz mocowany jest do jednego centralnie zamieszczonego zaworu wdechowego. Istnieje również możliwość łączenia filtrów przeciwpyłowych oraz pochłaniaczy gazów marki Sundström. Wygodny system nagłowia wykonany w kształcie litery V, utrzymuje półmaskę na właściwym miejscu nawet podczas długich godzin użytkowania. Użytkownik wraz z półmaską otrzymuje dysk testowy oraz pokrywę filtra wstępnego.

Półmaskę po dokupieniu zestawu SR 307, można przyłączyć do zestawu sprężonego powietrza, co pozwala na stworzenie systemu ochrony dróg oddechowych do pracy w ciężkich warunkach. Półmaski Sundström cechuje wysoki komfort i długość użytkowania. Półmaska dostępna jest w trzech rozmiarach: S/M, M/L, L/XL.

Dobierając półmaskę należy zwrócić uwagę na to, do jakich prac jest ona wymagana. Półmaski dzielimy ze względu na klasę ochrony na: półmaski filtrujące FFP1: NPF 4 do pracy przy niskich stężeniach pyłów do 4 x NDS oraz mgłach olejowych i wodnych występujących zwykle podczas ręcznego szlifowania, wiercenia i cięcia. Półmaski filtrujące FFP2 NPF 12, do pracy przy średnich stężeniach pyłów do 12 x NDS oraz mgłach olejowych i wodnych występujących zwykle podczas gipsowania, cementowania, szlifowania, a także pył drzewny. Półmaski filtrujące FF3: NPF 50 do pracy przy wysokich stężeniach pyłów (do 50x NDS) oraz mgłach olejowych i wodnych występujących zwykle podczas obchodzenia się z niebezpiecznymi proszkami spotkanymi w branży farmaceutycznej i podczas prac z czynnikami biologicznymi i włóknami. Przed każdym użyciem półmaski należy sprawdzić jej dopasowanie. Należy zakryć powierzchnię półmaski obiema dłońmi, dbając o to, aby nie zmienić jej ułożenia. W przypadku półmaski bez zaworu należy zrobić głęboki wydech, w przypadku półmaski z zaworem – gwałtowny wydech. Jeżeli powietrze uchodzi w okolicy nosa, należy poprawić mocowanie, aby temu zapobiec. Jeżeli powietrze uchodzi w okolicy krawędzi półmaski, należy poprawić taśmy nagłowia lub zwiększyć ich naprężenie. Jeżeli niemożliwe jest dopasowanie półmaski, nie należy wkraczać do obszaru zagrożenia, wykonana z miękkiego silikonu, dwa zawory wydechowe po bokach, wygodny system nagłowia w kształcie litery V, dysk testowy i pokrywa filtra w komplecie.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
 • Przedfiltr SR221 paczka 5 szt.

  Przedfiltr SR221 paczka 5 szt.

  36,90 zł

 • Filtr Chroniący Przed Zagrożeniami Biologicznym i Wirusami SR510 P3 R

  Filtr Chroniący Przed Zagrożeniami Biologicznym i Wirusami SR510 P3 R

  69,00 zł 65,00 zł

Języki
Polski Français
BELHURT
logo Belhut carré petite taille
CXS
LOGO CXS
ARDON
LOGO ARDON
SNICKERS WORKWEAR
logo snickers 1
PORTWEST
logo PORTWEST
BLUE WEAR
LOGO BLUE WEAR 5
delta
logo deltaplus
Sundstrom
sundstrom
vm
LOGO VM
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html