Strona głównaOchrona Dróg OddechowychMaski Przeciw Pyłowe i Gazowe.SR562 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

SR562 Kaptur Przeciwgazowy Sundstrom

934,42 zł

Maska ochronna Sundstrom SR 562 jest istotną częścią gamy zasilanych aparatów oddechowych Sundström. Jest przeznaczona do użytku z automatami oddechowymi SR 500, SR 500 EX lub SR 700 wyposażonymi w zatwierdzone filtry.

Maska zapewnia pełną ochronę narządów oddechowych, głowy i ramion. Dostępna jest jako wymienny kaptur Tyvek z wizjerem PETG. Powietrze dostarczane wewnątrz maski zapobiega zaparowaniu wizjera, zapewniając dobrą widoczność.

Maska posiada regulowaną opaskę na głowę i regulowany kołnierz wokół szyi, zapewniając wygodne i bezpieczne dopasowanie. W zestawie znajduje się również przewód oddechowy, a maska SR 562 jest wyposażona w zawór wydechowy.

Należy pamiętać, że ta maska jest sprzedawana oddzielnie i nie zawiera zasilacza ani innych wymienionych akcesoriów. Należy upewnić się, że zakupiono wyłącznie maskę SR 562.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html