Strona głównaOchrona Dróg OddechowychFiltry Pochłaniacze do MasekSR599 A1BE2K1 HG P3 R Filtr Przeciwgazowy Sundstrom

SR599 A1BE2K1 HG P3 R Filtr Przeciwgazowy Sundstrom

345,86 zł

Kombinowany filtr gazów i oparów ze zoptymalizowaną adsorpcją, połączony z mechanicznym filtrem przeciwpyłowym o bardzo niskim oporze oddychania dla pełnej ochrony przed wszystkimi rodzajami cząstek stałych.

Filtr kombinowany SR 599 został specjalnie zaprojektowany do użytku w systemie wymuszonego obiegu powietrza SR 500 SR 500 EX. Zapewnia ochronę przed następującymi gazami i oparami:

- Typ A chroni przed organicznymi gazami i oparami, takimi jak rozpuszczalniki o wysokiej temperaturze wrzenia (+65 °C).
- Typ B chroni przed nieorganicznymi gazami i oparami, takimi jak chlor, siarkowodór i cyjanowodór.
- Typ E chroni przed kwaśnymi gazami i oparami, takimi jak dwutlenek siarki i fluorowodór.
- Typ K chroni przed amoniakiem i niektórymi aminami, takimi jak etylenodiamina.
- Typ Hg chroni przed oparami rtęci.

Maksymalna żywotność tego filtra wynosi 50 godzin. Typ P3 R zapewnia ochronę przed wszelkiego rodzaju cząstkami stałymi.

Należy zauważyć, że filtr jest wielokrotnego użytku (R), co oznacza, że jest przeznaczony do użytku przez więcej niż jedną zmianę.

Ilość:szt.

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityka prywatnosci. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. link: https://belhurt.pl/regulamin-i-polityka-prywatnosci-belhurt-inf-4.html